3 ms·Yeah, but it's $499.99 when sold separately.by IAmBroom 2mo agoYeah, but it's $499.99 when sold separately.basilikum 2mo agoI buy my peanut butter in bulk. I ain't dumb. 500$ for a single jar is ridiculous.