2 ms·
You can buy a kilo of mate for $4 from any decent latin grocery or mennonite vacuum store. Brew it, add sugar, ice. Totally not worth the $2/bottle for the Guay
by BrainInAJar 12y ago
You can buy a kilo of mate for $4 from any decent latin grocery or mennonite vacuum store. Brew it, add sugar, ice. Totally not worth the $2/bottle for the Guayaki drinks.