3 ms·
A 2 liter doesn't cost $1.25 here, a 20 ounce does. I can't recall what a 2 liter costs because I don't buy them but over $2 for sure.
by UrMomReadsHN 12y ago
A 2 liter doesn't cost $1.25 here, a 20 ounce does. I can't recall what a 2 liter costs because I don't buy them but over $2 for sure.
- GFischer 12y agoHmmm, they were way cheaper in Toronto last time I was there, not sure about U.S. prices but they should be even cheaper. Instacart shows them at U$ 1.99 for San Francisco. Ironically the 20 ounce ones are the same price. Edit: https://www.instacart.com/store/items/98541 https://www.instacart.com/store/items/98541