3 ms·
I priced it out for a wall, and it's really expensive. For an 8ft x 18ft wall, at $3.99/square foot, it would cost $574.56.
by jsatok 17y ago
I priced it out for a wall, and it's really expensive. For an 8ft x 18ft wall, at $3.99/square foot, it would cost $574.56.
- rickharrison 17y agoHave you ever priced out a white board to fit that space? An actual whiteboard that size would be much pricier. This actually doesn't seem too unreasonable.