2 ms·
My one month supply is going to cost me approx. $2.50 a meal. That's pretty damn cheap for the amount of nutrients packed in. Compare going to McDonalds and get
by alex_doom 13y ago
My one month supply is going to cost me approx. $2.50 a meal. That's pretty damn cheap for the amount of nutrients packed in. Compare going to McDonalds and getting some $1 cheeseburgers and diabeetus.