3 ms·
I just bought chicken for 2$ per pound, while the bulk granola was 4.45$ per pound. I'm thinking they don't feed the chickens bulk granola.
by Aron 17y ago
I just bought chicken for 2$ per pound, while the bulk granola was 4.45$ per pound. I'm thinking they don't feed the chickens bulk granola.