3 ms·
Rice is 45 cents per kg in bulk, and contains the equivalent of 4kWh. Electricity is not actually much cheaper than food, if at all.
by sudosysgen 1y ago
Rice is 45 cents per kg in bulk, and contains the equivalent of 4kWh. Electricity is not actually much cheaper than food, if at all.