4 ms·
I could actually put together a lot of healthy great tasting meals for $4.50 a serving when cooking for 100s of students at a time. At $0.77, probably not.
by spogbiper 1y ago
I could actually put together a lot of healthy great tasting meals for $4.50 a serving when cooking for 100s of students at a time. At $0.77, probably not.
- grogenaut 1y agoShow the BOM and labor costs and I'll believe you