3 ms·
I really wonder how much $$$ was burned while testing this against production.
by can16358p 1y ago
I really wonder how much $$$ was burned while testing this against production.
- diggan 1y agoI guess about $0.01 per test run, and maybe you run it 100 times (if even) so about $1?