3 ms·
Apologies - I left out some words in my comment. The meal-per-student cost was roughly $1.70 a day. The $35 figure was for the month.
by bmelton 2y ago
Apologies - I left out some words in my comment. The meal-per-student cost was roughly $1.70 a day. The $35 figure was for the month.