3 ms·
Yeah, let's burn through $500 worth of glassware for every single freshmen's weekly lab class. We occasionally used flasks worth $300. Let's also make computers
by pie420 3y ago
Yeah, let's burn through $500 worth of glassware for every single freshmen's weekly lab class. We occasionally used flasks worth $300. Let's also make computers single use as well.