3 ms·
You’d use them everyday? Why? I thought it was just a novelty.
by 10u152 3y ago
You’d use them everyday? Why? I thought it was just a novelty.
- aimor 3y agoI think the taste is really that good. I especially like them with fruit and drinks, and if the cost was say $0.10 I wouldn't think twice about using them daily for lunch or snacks.