3 ms·
Lego is $10/lb and easy to sell because of its durability and quality. It'll very often get passed down multiple times. When you don't make your stuff out of th
by seabird 3y ago
Lego is $10/lb and easy to sell because of its durability and quality. It'll very often get passed down multiple times. When you don't make your stuff out of the cheapest bottom-of-the-barrel shit you can get away with, people notice and act accordingly.