4 ms·
Thanks! I'm still unsure about how to price it. Considering the time you have to commit to learn anyway, and comparing to textbooks, $9 is cheap for me. But on
by olofsj 15y ago
Thanks! I'm still unsure about how to price it. Considering the time you have to commit to learn anyway, and comparing to textbooks, $9 is cheap for me. But on the other hand, since most people are used to $1-2 for apps, I'm not sure how well it will sell. I'm happy to hear that at least for you it doesn't sound too much.