3 ms·
Wouldn’t you multiply rather than divide, to get +$12.15/gallon?
by jlund-molfese 3y ago
Wouldn’t you multiply rather than divide, to get +$12.15/gallon?
- gus_massa 3y agoYes, obviously! My bad. I must don't make math in the morning. Thanks for the correction.