3 ms·
>Works out to about $65 per lunch. How did Elon calculate >$400 per lunch? Probably the olive tapenade [1]. [1] https://www.forbes.com/sites/moiravetter/2015/
by harveywi 4y ago
>Works out to about $65 per lunch. How did Elon calculate >$400 per lunch?
Probably the olive tapenade [1].
[1] https://www.forbes.com/sites/moiravetter/2015/06/04/the-40000-olive-how-entrepreneurs-can-spend-time-saving-money/ https://www.forbes.com/sites/moiravetter/2015/06/04/the-4000...