3 ms·
I was curious, so I checked: If you get your own energy from e.g. vegetable oil (very high energy/$) you'd pay only $0.2 per kWh of food intake. (Apply convers
by MauranKilom 4y ago
I was curious, so I checked: If you get your own energy from e.g. vegetable oil (very high energy/$) you'd pay only $0.2 per kWh of food intake.
(Apply conversion efficiency of the human body before embarking on this business opportunity...)