3 ms·
Same reason why a hot dog that's $1.50 in materials costs $6 from a vendor on the street; you're paying for the convenience of having it right now.
by somerandomqaguy 4y ago
Same reason why a hot dog that's $1.50 in materials costs $6 from a vendor on the street; you're paying for the convenience of having it right now.