3 ms·
Very good insights. Still I am surprised by one point: why do you use the verb "afford" for probiotics? Kefir from milk is home-made and 1.5 buck per liter at m
by enviclash 4y ago
Very good insights. Still I am surprised by one point: why do you use the verb "afford" for probiotics? Kefir from milk is home-made and 1.5 buck per liter at most.