9 ms·
Well, you either have to take care to check each package size or you could, you know, maybe make sure the food chains label the cost of product per standard uni
by zejn 5y ago
Well, you either have to take care to check each package size or you could, you know, maybe make sure the food chains label the cost of product per standard unit of weight.
But I guess this would be too much - air quotes - re-gyu-lay-tion for the US.