3 ms·
Going by price/kg is the best way to get around it. One still has to avoid low-quality products but that would apply if you looked at nothing but the packaging
by fogihujy 5y ago
Going by price/kg is the best way to get around it. One still has to avoid low-quality products but that would apply if you looked at nothing but the packaging as well.