3 ms·
I have paid an ever increasing amount of attention to the $/unit price, especially with coffee. It can be surprising.
by Wistar 5y ago
I have paid an ever increasing amount of attention to the $/unit price, especially with coffee. It can be surprising.
- mixmastamyk 5y agoGood for chocolate as well. I've found chocolate chips are about half the cost of bars at our store for whatever reason. One is the amount is larger.