3 ms·
Sold in units of 1 gram, bigger amounts will be considerably cheaper. By the kilo it isn't worth much more than 2-3 euros per gram.
by FDSGSG 5y ago
Sold in units of 1 gram, bigger amounts will be considerably cheaper. By the kilo it isn't worth much more than 2-3 euros per gram.