7 ms·
It even solves many word problems correctly! “If I have $90 and a cookie costs $3, how many cookies can I buy?”
by mikepalmer 7y ago
It even solves many word problems correctly! “If I have $90 and a cookie costs $3, how many cookies can I buy?”
- SlowRobotAhead 7y agoNone, because now you owe $9997 dollars to cover the costs of the DNA calculation.