2 ms·
That's comparing pears and oranges. At scale, things are much cheaper. The way retail works is divide retail price/2 and that's the wholesale price. It can't co
by duelingjello 7y ago
That's comparing pears and oranges. At scale, things are much cheaper. The way retail works is divide retail price/2 and that's the wholesale price. It can't cost more than $500 to make. It probably costs $175±$75 at their volume.