4 ms·
It probably depends on what you make. Nuts and store-bought seitan are indeed quite expensive, but lentils and legumes are quite cheap. Where I live (major US
by glass_of_water 8y ago
It probably depends on what you make. Nuts and store-bought seitan are indeed quite expensive, but lentils and legumes are quite cheap. Where I live (major US city), tofu is only $1 a pack.