4 ms·
I just found 3 oz for 13$, but thats still 17 times as expensive as Yerba Mate. I guess I might try it just for the novelty, but it's gonna take a serious agric
by mixologic 9y ago
I just found 3 oz for 13$, but thats still 17 times as expensive as Yerba Mate. I guess I might try it just for the novelty, but it's gonna take a serious agricultural effort to make this a viable product.