3 ms·
That's the per-instance price, so multiply it by the number of nodes you need. We use about a dozen, so the difference for us would be around $7000/month.
by necubi 11y ago
That's the per-instance price, so multiply it by the number of nodes you need. We use about a dozen, so the difference for us would be around $7000/month.